Фільм «Хлопчик у дівчинці» — відмінна комедія, призначена для сімейного перегляду. Сюжет починається з розповіді про хороших друзів, що живуть по сусідству: Неллі Бедворте і Вуді Діні. Діти живуть поруч і завжди грають разом. Але минуло вже багато часу, хлопці виросли і стали абсолютно різними. У них більше немає спільних інтересів, і хоча вони вчаться в одній школі і також живуть по сусідству, то вже не спілкуються один з одним. Вуді став досить красивим хлопцем, що віддає перевагу футбол, а Нелл дуже спокійною дівчиною, яка любить читати.

Коли колишні друзі зустрічаються в шкільних коридорах, то замість привітання просто обмінюються уїдливими фразами і численними обзывательствами. Так би воно і було, якби не одна шкільна екскурсія. В один прекрасний день хлопців відправляють на екскурсію. Але і там хлопці вирішили виплеснути свою злість один на одного. Постійні конфлікти і серйозна неприязнь один до одного розбудили статую ацтекського божества. Розлючена статуя вирішує покарати хлопців і просто поміняти їх тілами. На наступний день Вуді і Нелл прокидаються не в своєму тілі. Вони помінялися не тільки ними, але і своїм життям, адже тепер хлопцям доведеться прикидатися і видавати себе не за тих, ким вони є насправді.

Тоді вони вирішують геть зіпсувати один одному життя, що не призводить ні до чого хорошого. Тепер Вуді і Нелл доведеться знову почати нормальне спілкування, як і в далекому дитинстві. Фільм Хлопчик у дівчинці (2006) дивитися в хорошій якості.

Режисер: Нік Харану
В ролях: Саміра Армстронг, Кевін Зегерс, Шеррі Міллер, Роберт Джой, Шерон Осборн, Морі Чайкін, Мфо Коахо, Ден Уарри-Сміт, Балаж Коош, Емілі Хемпшир

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress