Випускника найпрестижнішого університету, майбутнього журналіста Мета Бакнера відраховують за безпідставним звинуваченням у злочині. Кар’єра, про яку так мріяв хлопець, тепер стає недосяжною. Відразу весь світ перевертається догори ногами. Щоб хоч якось зайняти думки і впоратися з нагнітаючої депресією, він відправляється в столицю Великобританії – Лондон, де мешкає його сестра Шеннон з чоловіком. Чоловіка звати Стів і він затятий футбольний фанат з числа занадто активних уболівальників-хуліганів. Він знайомить героя зі своїм молодшим братом Пітером, таким же завзятим шанувальником спорту з м’ячем.

З цих самих пір життя Мета бере свіжий виток, коли він відкриває для себе новий, привабливий, наповнений адреналіном і вихором емоцій навколофутбольний клуб. Їх називають Хуліганами Зеленої Вулиці. Вони одні з найжорстокіших і некерованих фанатських формувань туманного міста, які заперечують будь-які компроміси і не відає жалю до тих, хто йде проти їх ідеалів. Фільм Хулігани (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Відтепер ці люди та їх спільноти стає основною частиною життя для колишнього студента Гарварду. І боронь боже, порушити неписані правила клубу, вхідний квиток куди коштує набагато дешевше, ніж зворотний.

Режисер: Лексі Олександр
В ролях: Елайджа Вуд, Чарлі Ханнем, Клер Форлані, Марк Уоррен, Лео Грегорі, Джофф Белл, Кіран Б’ю, Генрі Гудман, Крістофер Хехир, Теренс Джей

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress