Професія завжди залишає слід в житті людини. Головний герой фільму Роман Шилов, колишній співробітник ГУВС. Після звільнення чоловік починає жити заново. Завести сім’ю і не згадувати про колишні небезпечні будні. Йому подобатися Максакова, жінка його мрії. Роман давно хотів їй зізнатися у своїх почуттях, але обов’язково, щось зупиняло чоловіка. Або робота не давала спокою, або не було слушного випадку. Тепер дорога відкрита і головний герой збирається з силами, що б почати нову спокійну розмірене життя. Але особисте щастя для колишнього співробітника внутрішніх справ переривається через один дуже важливий дзвінок.

Йому дзвонить жінка. Вся в сльозах вона розповідає, що її чоловіка викрали. Якісь невідомі напали і відвезли її благовірного невідомо куди. Шилов не взявся б за це викрадення просто так, адже він давно відійшов від справ і не є співробітником міліції. Але чоловіка якого відвезли звуть Михайло Краснов. Одного разу той дуже допоміг Шилову посадити за грати небезпечного вбивцю. Свідчення Михайла дозволило врятувати життя багатьом людям. Фільм Моє прізвище Шилов (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Роман не може залишити його в біді, тому погоджується допомогти старому приятелеві. Його чекає безліч неприємних сюрпризів. Головний герой фільму відразу потрапляє в кримінальний вир, з якого важко вибратися.

Режисер: Андрій Элинсон
В ролях: Олександр Устюгов, Костянтин Стрельников, Всеволод Цурило, Сергій Перегудов, Світлана Смирнова-Кацагаджиева, Марія Синяева, Геннадій Алімпієв, Олексій Федотов, Владлена Макейчик, Ігор Кличков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress