Головний герой кримінальної мелодрами «Постріл в спину» виявився обвинуваченим у злочині, якого не скоював. Герої історії постріл в спину онлайн Олег і Марина Ткаченко щасливе подружжя з п’ятнадцятирічним стажем. Олег очолює одну з керівних постів в солідній компанії. Але на жаль, останнім часом на службі у Олега виникли серйозні проблеми, які загрожують йому звільненням. А всьому причиною стала душевна доброта і бажання надати допомогу родичу. До речі, родич надто далекий, але відмовити Олег не зумів, коли його попросили прилаштувати на роботу Родіона Ханіна. Олег так і зробив.

Проте рівно через рік після цього у самого Олега стали виникати ускладнення. Родіон всіх налаштував проти Олега і постійно підставляв під удар. У підсумку Олег виглядав не компетентним і занадто знервованим керівником. Саме ця тема останнім часом стала часто предметом дискусії в будинок Ткаченко. Марина як могла заспокоювала чоловіка, запевняла, що все владнається, але Олег був занадто злий з приводу невдячності людей. Дійшло до того, що Олег все ж залишився безробітним. Якось раз Олег через розвіятися їде за місто. Марина хвилюється і незабаром виявилося, що не дарма.

Через день Марину терміново викликають у відділ поліції і заявляють, що їх далекий Родіон убитий пострілом в спину і головним підозрюваним є її чоловік Олег. Фільм Постріл в спину (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Кіра Ангеліна
В ролях: Ольга Павловець, Віктор Васильєв, Костянтин Соловйов, Катерина Семенова, Костянтин Новіков

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress