Є певні години, коли сімейка Гріффінів демонструє повне єднання і порозуміння: це час, коли вони всі сидять перед телевізором. Зрозуміло, що позбавлення улюбленої розваги для них просто смерті подібно. Але саме це і відбувається: вони якраз дивляться вельми пізнавальну передачу на тему «Чому ми завиваємо, коли вимовляємо останні букви слів», коли у них відрубують електрику. Сім’я видає дружний стогін розчарування, і папаша більш-менш рятує ситуацію, починаючи по-своєму переказувати «Зоряні війни». Епізод VI, Повернення Джедая, в його виконанні перетворюється на щось неймовірне.

Перш за все, малюк Стьюї стає Дартом Вейдером. Сам Пітер (Хан Соло) деякий час стирчить у вигляді настінного прикраси — голозадого барельєфа — в палаці Джабби, але хоробра Лоїс в ролі принцеси Леї рятує його. Після чого в одному золотистому бікіні належить поруч з Джаббою в оточенні монстрів. З’явився викупити Хана Соло Люк Скайуокер, він же Кріс, провалюється в підземну пастку, де його ледь не вбивають-і тільки після цього R2R запитує зверху крізь грати, чи не Скинути світловий меч?

А то він про всяк випадок зберігає його у себе в задньому проході. Гріффіни: це пастка! — всі люблять представляти себе у вигляді героїв кіно. Мультфільм Гріффіни: Це пастка (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Пітер Шин
В ролях: Сет МакФарлейн, Алекс Борштейн, Сет Грін, Мила Куніс, Майк Генрі, Ді Бредлі Бейкер, Х. Джон Бенжамін, Джон Дж. Бреннан, Макс Буркхолдер, Стів Каллахен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress