Правлячий рід династії Павичів винайшов для міста феєрверки, щоб принести щастя і радість населенню. Спадкоємець лорд Шень побачив у цьому винахід вигоду для ведення війни, зацікавившись порохом. Віщунка напророкувала йому загибель від чорно-білого дракона, якщо він продовжить слідувати шляху зла. Щоб змінити долю, господь наказує знищити в окрузі всіх панд. Дізнавшись про це батьки, жахнувшись жорстокості сина, виганяють його Гунмэня. Шень, клянеться помститися і захопити весь Китай. Через деякий час За здійснив свою мрію і став Воїном Дракона.

Він щасливий, енергійний і живе в Долині Миру. Майстер Шифу показує новий етап навчання: вміти управляти внутрішнім спокоєм і використовувати енергію Всесвіту. Одні, щоб здобути навичку йдуть в печери без води і їжі, що неможливо для По. Інші, як майстер Шифу, проходять через біль і страждання. У цей момент на місто нападають розбійники, які наказують населенню зібрати весь метал. Він потрібен лиходіям, щоб закінчити пекельну машину. Мультфільм Кунг-фу Панда 2 (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вчасно з’являється брава п’ятірка, бореться з вовками. Але побачивши емблему «Червоне око», воїн терпить поразку. Ще багато чого треба навчитися і дізнатися про себе, щоб перемогти ворога.

Режисер: Дженніфер
В ролях: Джек Блек, Анджеліна Джолі, Дастін Хоффман, Гарі Олдман, Джекі Чан, Сет Роген, Люсі Лью, Девід Крос, Мішель Йео, Жан-Клод Ван Дамм

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress