Головний герой Мерфі – самий звичайний садівник, який мріє прославитися і з’явитися на сторінках журналу. Вся справа в тому, що раніше в містечку існувало видавництво, де публікувалися статті про самих примітних садівників, які вирощують знатний урожай. І будь-хто, кому виявлялася така честь, заслуговував загального захоплення з боку місцевих жителів. Ось, і Мерфі, мріє, теж купатися в променях поваги, і спочатку, думає вразити всіх гігантської петрушкою, але ця ідея себе не виправдала. Однак, незабаром, головний герой вже викликав журналістів, адже в його саду виросла неймовірних розмірів гарбуз.

Ось тільки, з бажаною славою, Мерфі знаходить нову проблему-гарбуз продовжує рости, та так швидко, що ж наводить на всіх страх. І, одного разу вона лопається, забризкавши собою все навколо, перетворюючи овочі в жахливих зомбі. Здавалося б, будь-яка ймовірність настання апокаліпсису для овочів минула. Адже гарбуз-мутант знищена, а значить всі, хто мешкає на грядці можуть розслабитися і бути спокійні. Але герою мультфільму «Ніч живих морквин» доведеться зустрітися ще з одним противником. На цей раз він буде мати вигляд морквини. Помаранчева зомбі несе нову загрозу для всіх мешканців грядки. Мультфільм Ніч живих морквин (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Цим невідомим вірусом вона заразила всіх, хто зустрівся у неї на шляху. Зцілитися зміг тільки Боб, і те, тому що у нього немає мізків. А значить цьому склизькому герою тепер потрібно знайти нові шляхи вирішення проблеми безпеки.

Режисер: Роберт Портер
В ролях: Сет Роген, Кіфер Сазерленд, Джеймс Хоран, Джеффрі Тембор, Девід Кей, Джулі Уайт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress