Одного разу на місто напали могутні сили зла, які захопили всю територію і завдали всьому людству, що проживає в цих межах біль. Багато хто з жителів містечка вирішили опустити руки, але от тільки не Спарк зі своїми друзями. Головні герої вирішили боротися за волю і гарне майбутнє, але от тільки вони ще навіть і подумати не могли, що їх чекає попереду. Спарк розуміє, що, те, що готують лиходії, принесе несподівану небезпеку всій планеті, тому їм необхідно як можна швидше придумати власний план і вирушати на здійснення його. На шляху у головних героїв будуть зустрічатися безліч пасток, які для них приготували вороги.

Як же будуть боротися зі своїми ворогами головні герої, адже їм доведеться ризикувати власним життям, тільки б врятувати всіх інших жителів міста. Молоді хлопці придумують один план, вони впевнені, що якщо все зроблять правильно, то зможуть знищити лиходіїв і врятувати свій народ. Анімаційна історія сподобається кожному вимогливому глядачеві. Мультфільм СПАРК. Герой Всесвіту (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Дану кінострічку батьки з задоволенням можуть подивитися разом зі своїми дітьми, оскільки вона буде мати досить цікавий і захоплюючий сюжет. Кінцівка розставить все по своїх місцях.

Режисер: Аарон Вудлі
В ролях: Джессіка Біл, Патрік Стюарт, Сьюзен Сарандон, Хіларі Суенк, Джейс Норман, Афіна Карканис, Іван Шеррі, Алан С. Петерсон, Джейсон Делайн, Аарон Вудлі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress