Мультфільм «Хоробре серце. Змова у королівстві» прямий доказ того, що навіть в казковому місті може бути все плачевно з грошима. Економічна криза буває не тільки в реальному світі. Дії мультфільму йде в чудовій країні-металобрухт, де живуть незвичайні персонажі. Там жили професіонали своєї справи ремісники, які з усього могли зробити хорошу річ. Але і їх спіткала біда. Золота на всіх не вистачало. І, відповідно, народ почав звинувачувати в цьому державу. Запаси з кожним днем все більше вичерпуються. І король вирішує розпустити своїх підданих, охорону і лицарів. У мультфільмі «Хоробре серце».

Змова в королівстві» до влади набирає хитрий поліцейський, який силою забирає владу у короля, а королівську гвардію бере під варту в темницю. Не попався тільки один новий гвардієць, який тепер повинен був врятувати все королівство. Але як це зробити, коли він навіть зброю в руках не вміє тримати. А відкладати порятунок королівства на потім ні в якому разі не можна. Мультфільм Хоробре серце. Змова у королівстві (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Гвардієць так би і не наважився, якби не його знахідка в підвалі батьківського будинку, в якій будуть всі підказки. Чи врятує молодий хлопчина короля і його вірну гвардію або ж злякається і залишиться сидіти в підвалі.

Режисер: Томас Боденштайн, Маркус Хаманн
В ролях: Тому Герхардт, Йелла Хаазе, Б’янка Хайнике, Дастін Земмельрогге, Крістоф Марія Хербст

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress