По закінченню тривалого космічного польоту команда астронавтів повертається на Землю і бачить жахливу картину. За останні 40 років планета Земля повністю змінилася. Вона колонізована жахливими космічними створіннями, які харчувалися деревиною і людською плоттю. А допомагають мерзенним створінням не менш підлі людці, спраглі владі, порятунку і грошей. Так вже склалося, що відразу після посадки на планету група космонавтів потрапила під варту чинної влади, і доктор Эйвен Худ разом з усіма опинився в полоні.

Поспілкувавшись з повстанцями і всіма в’язнями, повний ентузіазму, патріотизму він став одним з лідерів повстанського підрозділу. Діставши собі дробовик і запасні патрони, Худ разом з придивилася дівчиною, показав, на що здатні «непохитні» земляни, коли їх пригнічують. Фільм Інопланетний апокаліпсис (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Чи зможуть добровольці під керівництвом Ейвена Худа перемогти злісних космічних створінь, звільнитися і стати «вільними», ви дізнаєтеся, подивившись безкоштовно фільм.

Режисер: Джош Бекер
В ролях: Брюс Кемпбелл, Рене О’коннор, Ремінгтон Франклін, Майкл Кору Девіс, Пітер Джейсон, Неда Соколовська, Володимир Колев, Валентин Гиасбелли, Велізар Бинев, Димитер Кузов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress