В будинку професора Снєгірьова, світила вітчизняної медицини, настало свято. Його улюблена донька пішла по стопах батька і закінчила з відзнакою інститут. Тепер дипломованого спеціаліста чекала одна з кращих клінік Москви, де розумниці-відмінниці надавалися всі умови для кар’єрного зростання і успішної наукової роботи. Але Катерина, втомившись від постійних насмішок колишніх однокурсників, збунтувалася проти статусу «професорської дочки». Вона вирішила самостійно вибудувати лінію свого життя. Для цього необхідно було виїхати подалі від батьківського піклування.

Дівчина вибрала глухомань, село під назвою Катькіно поле. Залишивши звичні світські тусовки, мажорних друзів і зручності шикарного особняка, бунтарка вирушила назустріч невідомості. Незабаром по сільській вулиці до місцевої амбулаторії сміливо крокувала на високих підборах столична модниця в червоному піджаку і шортах. Серіал Катькине поле всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але вся пиху зникла при знайомстві з грубим чурбаном, доктором Осокіним, який побачив у ній тільки суперницю. Максим Юрійович не збирався підкорятися цій фифочке.

Режисер: Рауф Кубаев
В ролях: Олександра Власова, Олександр Пашков, Олена Аросьєва, Олег Масленников-Войтов, Олександр Лобанов, Іван Шабалтас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress