Під час чергової екскурсії по Криму водій маршрутного таксі не справляється з управлінням і падає в яр. Після жахливої події в живих залишається всього три жінки. Медики запевняють, що дами дивом відбулися лише легким переляком, але щоб уникнути труднощів все ж рекомендують щасливицям залишитися на ніч в лікарні. Жінкам виділяють палату на трьох, але тільки спати через пережитого жаху ні одна з учасниць поїздки не поспішає. До ранку у них багато часу і у кожної є можливість виговоритися про свої переживання. Кожна з жінок має свою давню історію, про яку намагаються приховати. Приїхали рятувальники запевняють – дівчата залишилися в живих тільки завдяки чуду.

Однак відпускати додому їх ніхто не поспішає. Лікарі побоюються про наслідки травм голови і рекомендують дивом уник смерті провести час в клініці до ранку. За час перебування у спільній палаті Олександра, Ганна і Іветта стають кращими подругами. Почавши дивитися серіал онлайн, стає цікаво усвідомити, що дами від пережитого шоку тривалий час не можуть відійти. Їм хочеться поділитися своїми переживаннями про минуле. Виявляється, у героїнь на душі є моторошні таємниці і про них вони намагалися до останнього часу замовчувати. Після пережитого жаху сусідки по палаті вирішують подивитися на все, що відбувається з іншого боку.

Їм потрібно зізнатися в тому, що їх дуже турбує і знайти сили рухатися вперед. От тільки чи зможуть нові знайомі не розповісти про секрети стороннім і не нашкодити цим новим подругам? Серіал Сорок трояндових кущів всі серії (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Олег Штром
В ролях: Емілія Співак, Ліза Арзамасова, Катерина Соломатіна, Павло Трубінер, Роман Полянський, Любов Матюшина, Дмитро Бедерін, Вахтанг Берідзе, Максим Битюк

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress