Що може бути прекрасніше студентської навчання і що може запам’ятатися, ніж проживання в університетському гуртожитку? Так, природно веселіше час в молодості кожного з нас просто не відшукати. Мабуть і творці самого серіалу дуже сильно любили ці прожиті дні, що не втрималися і створили цей чудовий серіал, який підкорив вже багато років свою аудиторію. Так що ті, кому дуже сильно уподібнився цей серіал, запрошуємо до перегляду його продовження, яке називається як «Універ: Нова общага». Незабутні персонажі знову виникнуть перед нами. Ясна річ що кількість старих буде зменшено, та це й не дивно, адже був все-таки випускний курс.

Це тільки нашим двом кіногероям не пощастило і вони знову залишаються в університеті на другий рік навчання і знову вливаються в студентське життя з початком навчального року. Напевно кожен глядач навіть вже припустив хто це за щасливчики? Не будемо мучити надією і підтвердимо: все вірно, це Антон і Кузя, які весь час не встигали за своїми предметів і тепер їм доведеться наздоганяти і надолужувати з новою групою. Але вони зовсім не пригнічені таким збігом обставин у своєму житті, так як попрощатися з общагой їм було б набагато неприємніше.

Адже вони не можуть обійтися без нових знайомств з прекрасним жіночим підлогою і перебувають в очікуванні того, що познайомляться з первокурсницами. Серіал Універ: Нова общага 15 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Костянтин Смірнов, Максим Зіков, Шота Гамісонія
Актори: Станіслав Ярушин, Олександр Стекольников, Віталій Гогунський, Сергій Піоро, Олена Валюшкина, Арарат Кещян, Анна Кузіна, Настасья Самбурська, Анастасія Іванова, Ганна Хількевич

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress