Фанати футболу з нетерпінням чекають чемпіонату світу. Найбільше вони сподіваються, що їхня збірна зможе показати добрі результати. Невдачі на полі стали переслідувати команду досвідчених футболістів, які не зуміли вийти на новий рівень. Їх потенціал залишився, не розкритий. Протягом року спортсмени повинні поміняти тактику і навчитися вірити в свої сили у серіалі «Велика гра». Фанатам не хочеться залишатися в стороні, і вони беруть активну участь у виборі нового тренера. На їхню думку, на цей раз потрібно покластися на когось із «своїх». Несподівано нову посаду отримує кухар Діма.

Йому доводиться освоюватися в новій ролі, знайомлячись з новими правилами. На його плечі покладена величезна відповідальність. Він не тільки вибере гравців майбутньої збірної, але і розробить схеми, завдяки яким команді вдасться вийти в плей-офф на Чемпіонаті світу. Завдяки підтримці знаменитих футболістів країни, Діма швидко освоївся на новій посаді. Він з відповідальністю підійшов до виконання своїх обов’язків. Але крім участі від небайдужих до футболу людей, колишньому кухареві доведеться зіткнутися і з заздрістю спортивних чиновників. Серіал Велика гра 1 сезон (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Не всі готові змиритися з тренером, обраним фанатами, а тому Дімі доведеться проявити стійкість, щоб витримати натиск недоброзичливців і довести всім, що гідний звання тренера збірної з футболу.

Режисер: Байбулат Батуллін
Актори: Кирило Дицевіч, Дмитро Власкин, Антон Філіпенко, Анна Котова-Дерябіна, Сергій Лавигін, Артем Ткаченко, Вікторія Агалакова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress