Серіал «Закляті подруги» розповість про заплутаній історії. У центрі уваги опиняються дві кращі подружки. Тетяна і Ганна — повні протилежності, але їх міцна дружба, перевірена роками продовжується тривалий час. І несподівано настає момент, перевіряючий на міцність дівочу дружбу. Неодноразово вони стикалися зі складними життєвими обставинами і ситуаціями, але завдяки їм відносини ставали тільки міцніше. Таня і Аня дотримуються правила, яке говорить що необхідно в будь-якій ситуації виручати один одного. Але все валиться в один момент.

На горизонті з’являється гарний юнак на ім’я Ігор. Він заводить любовний роман з Тетяною і один раз, не розшукавши дівчину вирішив їй змінити. Анна рада, що такий харизматичний хлопець звернув на неї увагу. Але вона дізнається після ночі з ним про те, що чоловік є молодою людиною її найкращої подруги. Дівчину мучать докори сумління, і вона відчуває незручність. Але з іншого боку це відмінний шанс подивитися як на ситуацію відреагує Тетяна і постаратися зрозуміти як вести себе в даному випадку. Тані належить зробити дуже складний вибір. Улюблений або краща подруга? Питання досить риторичне. Як вирішить діяти дівчина в подальшому. Адже стартувало підготовлення до весілля, та й під серцем вона носить маленького спадкоємця. Серіал Закляті подруги (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона намагається повернути все на свої місця і прощає Ігоря, а Анна спостерігає за ситуацією і намагається прийняти рішення кращої подруги. В один момент дівчина вирішує що і вона повинна боротися за щастя. Починається справжня ворожнеча між дівчатами. Кожна налаштована рішуче і не бажає поступатися.

Режисер: Андрій Селіванов
В ролях: Анастасія Дубровіна, Ірина Антоненко, Олексій Сидоров, Олег Филипчик, Ілля Барабанов, Михайло Маліков, Катерина Догілєва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress