У спорткомплексі Саманта Вік вважається по праву кращою гімнасткою. Тренери пророкують вихованці грандіозне майбутнє. Вона виграла відбіркові змагання. Унікальна представниця золотої молоді чекає підтвердження з Олімпійського комітету. Незважаючи на пройдену кваліфікацію, досвідчені фахівці не включили дівчину до складу збірної. Лист з повідомленням доставлено адресату вчасно. У присутності коханої бабусі школярка розкрила конверт. Прочитавши послання, учениця випускного класу отримала полегшення. Замість сліз жалю в будинку запанувала гармонія і стабільність.

Старенька заспокоює внучку цікавим повідомленням. Родичка з великим стажем підготувалася до запасного варіанту, що включає поїздку дитини в табір на все літо. Місце, де розташовується дитяча здравниця, називається Блек Рівер. Ранчо, де вирощують коней, оточене буйною рослинністю. На галявині пасуться коні і худобу. Природна водойма надихає творчих особистостей на яскраві звершення. Майк володіє майном ферми, переобладнаної під зону для відпочинку. Останнім часом справи в сільській місцевості йдуть погано. У номінального власника нерухомістю немає достатньої кількості коштів, щоб оплатити всі витрати. Тільки диво врятує від банкрутства школу верхової їзди. Фільм Та що танцює з кіньми (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Непередбачена ситуація тримається в секреті, щоб не псувати настрій співробітникам оздоровчого закладу. Студентки Ліза і Тейси стали вожатими. До прибуття дітвори вихователі наводять на території ідеальний порядок, щоб гідно зустріти першу зміну.

Режисер: Джоел Пауль Рейсіг
В ролях: Річард Карн, Джейсон Лондон, Софі Хворий, Kristen Ryda, Рейчел Сауэрс, Крістін Меллиан, Гаррі Едвард Карлсон, Аліша Аталла, Меліса Байєр, Reah Bichri

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress