Ларрі довелося пережити безліч серйозних проблем, багато з яких було безпосередньо пов’язане з його родичами. Він змушений був позбутися допомоги батька в ранньому дитинстві, який помер під час автомобільної автокатастрофи. Його мати, що залишилася в цілковитій самотності, без допомоги чоловіка, позбавленої даху над головою і фінансових коштів, вона вирішує перебратися до свого старого знайомого. Товариш працює в барі, і живе, відверто кажучи, без особливого ентузіазму.

У міру дорослішання герой став розуміти, що йому категорично набридло безглузде існування. Чому він вирішив покинути цей кошмарний обитель і почати самостійне життя. Правда з пошуком нормальної роботи йому не пощастило і спочатку йому вдалося лише прилаштуватися в салон інтимних іграшок. Але, не досягнувши нічого істотного, він вирішує влаштуватися в якості звичайного прибиральника. Фільм Американські відморозки (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Поряд з цим йому вдається зустріти хорошу дівчину, з якою він пов’язав себе узами шлюбу, але в подальшому їм довелося розлучитися, що занурила персонажа в глибоку депресію, і штовхнуло на необачне рішення, про зустріч з приятелями по інтернет-листуванні.

Режисер: Боб Плейс
В ролях: Michael Albanese, Бадар, Sandra Bowman, Kelsey Deleshaw, Джим Флорентайн, Івен Ендрю Фаулер, Кріс Франджола, Randy Garcia, Andrew George, Стейсі Холл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress