Сучасний світ часто дивує всілякими нововведеннями технологій. Ці самі наукові дослідження, кожен день вливаються в життя людини для спрощення його побуту та праці. Подібний винахід і стало головною деталлю фільму, в якому у центрі сюжету стоїть безпілотний локомотив поїзда, що тягне за собою особливо небезпечний вантаж з токсичним змістом. Суть в тому, що даний поїзд втрачає стабільність свого управління або просто кажучи ламається. Але в даному випадку замість того, що б просто зупинитися, поїзд навпаки набирає швидкість і буквально мчить вперед без зупинки.

Звичайно ж, все що попадається йому на шляху в мить ока ламається під сотнями тон локомотива. Це було б ще не так погано, але на шляху локомотива стоїть місто. Через постійно повышаемой швидкості, поїсть зійде з рейок і статися це за розрахунками має в акурат на міській місцевості. Катастрофа за участю поїзда сама по собі завдасть великої шкоди структурі міста, але ця катастрофа буде здатна знищити все місто токсичним забрудненням. Фільм Некерований (2010) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Сили головних героїв будуть кинуті на запобігання катастрофи. Фільм розповість про те, як маленька помилка призведе до важких наслідків, впоратися з якими дано не кожному.

Режисер: Тоні Скотт
В ролях: Дензел Вашингтон, Кріс Пайн, Розаріо Доусон, Ітан Саплі, Кевін Данн, Кевін Корригэн, Кевін Чепмен, Лью Темпл, ТиДжей Міллер, Джессі Шрэм

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress