Дивні події відбуваються останнім часом і всі вони безпосередньо стосуються берега атлантичного океану. Саме там відбуваються досить неприємні знахідки. Не важливо в якій частині країни, справа на берег виносить тіла загиблих людей. Саме по собі це вже неприємна подія, але всі дивацтва ще попереду. Ніхто з лікарів не може зрозуміти причини смерті. Точно можна сказати лише те, що вони не потонули. Море не забирала життя всіх жертв, а отже детективи думають нового маніяка, явно одержимого своєю справою. Дивний випадок, досить швидко привернув увагу важливих структур, а вони в свою чергу підключили цілу колегію вчених.

Їх робота полягає у з’ясуванні обставин смерті людей. Надто вже ці випадки здаються неприродними. В результаті буде привід прийняти всі дивацтва, через виявлення доказів. Тільки от не ведуть вони до маніяка і взагалі, люди тут не причому. Фактично, знайдені докази, не вказують на світ живих і морських створінь. Фільм Темне пробудження (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Щось давнє, могутнє і визначено сильне стало причиною смерті багатьох. Все це, тільки набирає обертів, а отже одного разу вийде з-під контролю. Щоб не допустити подібного, вчені повинні добре постаратися.

Режисер: Джеремі Кіпей
Актори: Нана Гувеа, Том Сайзмор, Ерік Робертс, Джонні Бошан, Вінсент Пасторе, Чак Цито, Дж. В. Кортес, Бретт Азар, Річ Графф, Девід Гір

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress