Головний герой — п’ятнадцятирічний підліток на ім’я Джон Клівер. Батька у хлопця немає, оскільки мати з ним вже давно розлучилася. Живе Джон разом з мамою і сестрою, яка на кілька років старша за нього. Свою матір Клівер намагається допомагати якомога більше — вона працює патологоанатомом. Незважаючи на те, що на такій роботі часто доводиться стикатися з дійсно страшними речами, Клівер не відмовляє матері в допомоги навіть у такій нелегкій діяльності. У головного героя є серйозні проблеми в плані психіки. У підлітка є внутрішнє бажання вбивати людей.

Клівер прекрасно розуміє, наскільки це жахливе бажання, але протистояти самому собі з кожним стає все складніше — нібито диявол оселився всередині молодої людини і постійно дає про себе знати. Психолог Небліна активно працює з хлопчиськом — і якщо спочатку у доктора були якісь надії на те, що хлопчика вийде зробити звичайною дитиною з типовими для його віку мріями, то в подальшому Небліна остаточно зневірився і вже не бачить сенсу в подальшому проводити будь-які сеанси, оскільки ніякого толку від них немає. Одного разу в місті починаються страшні дні, оскільки всі ЗМІ рясніють новинами про те, що з’явився вбивця — вже кілька чоловіків загинули. Їх трупи були знайдені без внутрішніх органів — тобто, злочинець дійсно божевільна людина, який отримує щиро задоволення від того, що він творить. І чомусь підозри в першу чергу впали на Джона. Хоча, здавалося б, чи може хлопчисько зробити стільки вбивств і залишитися непоміченим? Вагомих аргументів, які б мали право звинувачувати дитину в злочинах, поки що немає.

Але чомусь багато хто саме так і роблять. Невже п’ятнадцятирічний хлопчисько дійсно здатний вбити дорослих і сильних чоловіків, при цьому не залишивши ніяких своїх слідів, або ж всі звинувачення необгрунтовані? Фільм Я не серійний вбивця 2016 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Біллі О’брайен
Актори: Крістофер Ллойд, Лора Фрейзер, Макс Рекордс, Карл Джиари, Брюс Боні, Эммилу Барден, Райан Дж. Гілмер, Тім Расселл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress