Сюжетна історія фільму відкривається крихітним прологом, який встановлює події в Англії в 1910 році. Юна дівчинка замкнені в церкві під час сніжної зими і вмирає після десяти днів з титульної лялькою на руках. Ембер Росс звільняється з в’язниці. Її зустрічає сестра Карлі і її бойфренд Ніл . Трохи освоївшись на свободі волі, колишня ув’язнена говорить своїй сестричці, що потрібно провернути одну велику роботу, яка поставить їх всіх на шляху до фінансової свободи. Карлі повідомляє героїні, що на дорогу потрібні були гроші, вони залізли в борги і її хлопцю навіть довелося продати пістолет. Але подруга заспокоює її. У будинку буде знаходитися стара дама, а її дочка знаходиться нагорі в спальні.

Якщо все зробити тихо, ніхто не почує і тим самим уникнути зайві клопоти. Також попередила не заходити в певні місця вдома. За дівчинкою стежать за моніторів. Вона особлива дівчина — повідомляє Ембер перед від’їздом. Ембер ще зовсім молода дівчина, яка змушена працювати нянею, так як іншої роботи поки для себе не знайшла. Її запрошують доглядати за маленькою дівчинкою на ім’я Менді. Дівчина з радістю береться за виконання своїх службових обов’язків, але вона навіть не уявляє, що чекає її попереду. Фільм Лялька Менді (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вона чує дивний шум із спальні малятка і негайно біжить туди, щоб дізнатися, в чому справа. Вона побачила страшну ляльку в ліжечку маленької дівчинки. Тепер Ембер повинна розібратися, як таке взагалі відбулося. А найголовніше, уникнути подібної долі, яка сталася з дівчинкою.

Режисер: Джемі Уестон
Актори: Фібі Торранс, Фей Гудвін, Емі Берроуз, Пенелопа Читати, Менні Джай Монтана, Кейт Грір, Даррелл Гріггс, Кассандра Френч, Луїса Уоррен, Олівер Джон Лі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress