Іноді людині необхідно переглядати свої погляди на життя, і вставати на захист тих, з ким ще вчора воював по різні боки барикад. Головний герой представленої військової драматичної кінострічки «Напівімла», молодий лейтенант артилерист радянської армії, по імені Омелян Анохін, з гордістю захищав рубежі своєї безкрайньої батьківщини. Будучи важко пораненим і поданим до ордена героя Радянського Союзу, хлопець не може продовжувати протистояти противнику, але все ж він не бажає відсиджуватися, поки інші віддають життя на фронті.

Прагнучи допомогти країні, він погоджується відправитися на північ Росії, де відбувається будівництво важливого для держави об’єкту, щоб керувати роботами. Ось тільки про те, що його підлеглими будуть полонені німці, хлопець дізнається лише на вокзалі перед відправленням. Тепер йому належить сприймати ворога зовсім інакше, долати свою ненависть, і навчитися жити поруч з ним. Але це неосновна проблема хлопця, адже місцеві жителі села, де відбувається будівництво, вороже налаштовані проти будівельників, і готові в будь-який момент знищити їх.

Головний герой усвідомлює, що у кожній сім’ї хтось вирушив на фронт, а, можливо, і загинув від ворожих куль, але він не може допустити самосуду. Фільм Напівімла (2005) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Артем Антонов
В ролях: Юрій Тарасов, Сергій Грязнов, Анастасія Шевельова, Лідія Байрашевская, Йоханнес Рапп, Мартін Яковськи, Наталія Бурмістрова, Крістіан Зенгевальд, Кіра Крейліс-Петрова, Віталій Коваленко

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress