Любов завжди приходить в несподіваний момент, вона затьмарює розум, вона приводить свідомість в неймовірний круговорот речей, і тільки віра не дає звернути з шляху, адже завтра все може зміниться. Коли Хасрет зустріла свого принца, вона вважала, що він її єдиний, він той, з ким можливо стати іншою, більш слухняною і важливою. Дівчина мріяла про швидке весілля, почуття партнера також були справжніми і теплими, але все змінилося, коли в справу втрутився батько. Старий, дізнавшись про виборі супутника дочки, тут же видав негативну відповідь, йому такий шлюб не потрібен, пасія обрана невірно.

І ось, коли вже було симпатія згасла, тут сталася неочікувана річ, Хасрет виявилася вагітною. Без чоловіка, залишившись наодинці з розлюченим суспільством, молода особа не знайшла нічого кращого, як залишити дитину в провінції, а самої повернутися додому. Так і почався шлях Бахара, такого недосвідченого, невмілого, але цілком гідного спадкоємця величезного багатства. Серіал Це моє життя всі серії (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Так, син скоро знайде своїх батьків, ця задача його хвилює неймовірно сильно, і він покаже, якого це, коли тебе зраджують близькі, коли ті, чиє щастя ти народився, залишають наодинці з земними негараздами. Бережись батько і мати, Ваше дитя вже близько.

Режисер: Мерві Гиргин
Актори: Эзги Асароглу (Bahar), Керемджем Джем дуру, що Аху Сунгун, Сінан Албайрак (Mehmet Emir), не Мора джер років (Efsun), більше того, Місяців, років Ешинин Джер Бозоглу, не Гюн Алтан, я Діде Инселел

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress