Частка карати людей не перестане, якщо людина навмисне вчиняє підлість, йому обов’язково будуть виставлені рахунки. Непередбачувана драма розгорнулася в містечку, дівчина зґвалтована, нещасна завагітніла від покидька, картина Доля обміну не підлягає, покаже, як надійде страдниця з дитиною. Наталія після пологів не має наміру виховувати дівчинку, дізнавшись, що одночасно з нею заможна дама народила двійню, героїня вирішується поміняти дітей, щоб донька виросла, не знаючи потреби. Написавши відмову від дитини, особа залишає пологовий будинок.

Шаради долі передбачити складно, персони здається, що удача посміхнулася, але фортуна незабаром закриє губи, зустрівши непривітним поглядом. Небом наказано, що малятка повинні жити поблизу, подорослішавши, учасниці зіткнутися зі світом печалі і обману. Серіал Доля обміну не підлягає 1,2,3,4 серія (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Панянки почнуть безсоромно грати, щоб опинитися в лідерах, про чесні методи не мова не йде, значить, в історії все повторюється. Не дотримуючись норм моралі, учасниці готові вщент розбити чуже життя.

Режисер: Олексій Гусєв
В ролях: Юлія Такшина, Ольга Олексій, Віталій Кудрявцев, Тамара Антропова, Тетяна Чердынцева, Юлія Амелькін, Клавдія Дрозд, Костянтин Жовтневий, Олександр Попов

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress