Династія Куру примудрялася довгий час утримувати в своїх руках майже необмежену владу. Престол Хастинапура неодноразово стикався з внутрішніми і зовнішніми погрозами, адже між двома впливовими кланами зав’язалася тривала і дуже серйозна конкуренція. Батько Кауравов – старший з братів, але опоненти з сімейства Пандавів також заявляють свої законні права на престол. Ситуація загострилася після того, як сліпий Дхритараштра захотів взяти в дружини прекрасну Гандхари. Подібні дії разъярили брата красивої дівчини.

Але, оцінивши всі ймовірні переваги, він дав згоди і приніс клятву в тому, що винищить всіх представників ненависного клану. З тих пір почалася страшна битва, в якій не раз проливалася кров учасників і абсолютно непричетних людей. Спочатку все обмежувалося підліткової неприязню, але з ходом років огиду дужчав. На думку простолюдин, один з протиборчих пологів уособлював світлий і добрий початок, а другий був джерелом зла, підлості і заздрості.

Для деяких людей були важливі лише влада і багатство, а інші прагнули до рівноправності і процвітання всього народу. Столиця країни перетворилася на поле бою. Серіал Махабхарата 1 сезон (2013) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Амарприт Р. С. Чхабра, Сиддхартх Ананд Кумар, Камал Монга
В ролях: Пранит Бхатт, Арав Чоудхарри, Шафак Нааз, Тхакур Ануп Сінгх, Саурабх Радж Джейн, Лаванья Бхарадвадж, Riya Deepsi, Шахиир Шейх, Naveen Jingar, Вин Рана

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress