У місті, який пережив небачених масштабів повінь, величезні руйнування, відбулися відновлювальні роботи, які повернули йому колишній сприятливий вигляд. Однак зовнішній вигляд – це вид благополуччя і порядку, безпеки його жителів, не відображає реальної картини речей. Насправді в місті процвітає організована злочинність, яку очолюють впливові люди. Ці «хижаки» розділили її на зони впливу, але цього їм мало, вони знаходяться в постійному протистоянні і боротьбі за отримання максимальної влади. Офіційна влада змушена направити всі свої зусилля на боротьбу з кримінальним світом.

Справитися з організованою мафією звичайним службовцям поліції, які мають ряд інших обов’язків, не під силу. В місті формується спеціальний підрозділ, до якого входять досвідчені детективи і слідчі. Кращі професіонали навчені ефективним методам дії, вони покликані виконувати особливі завдання, спрямовані на боротьбу з мафією. Серіал Морська поліція: Новий Орлеан 5 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Одним із завдань є розслідування вбивства члена Конгресу, який в минулому був спеціальним агентом, службовцям в рядах морської поліції. Складна і заплутана справа виводить на серйозний злочин-організацію виробництва ядерної бомби.

Режисер: Джеймс Хейман, Джеймс Уітмор мол., Тоні Уормбі
Актори: Ванесса Ферліто, Зої МакЛеллан, Скотт Бакула, Сі Сі Ейч Паундер, Роб Керковіч, Деріл Мітчелл, Лукас Блек, Майк Р. Моро

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress