Емілія завжди вірила в щасливе майбутнє власної країни і на те у неї були вагомі причини. Найголовніше полягало в тому, що вона дружина нового президента Мексики. Жінка вірила в чоловіка і те, що він зможе змінити стан справ на краще, але на жаль, це не склалося. Щоб вона не робила, все виходило не найкращим чином. Так країна перебувала у важкому становищі і часом мирними методами проблему не вирішити. Емілія зрозуміла, що чоловік її банально слабкий для такої посади, а тому стала самостійно керувати країною. Так, прямо цього не зробити, але через маніпуляції чоловіком і власні зв’язки, вона змогла вийти на перше місце.

На жаль, успіх не триватиме довго бо незабаром, її чоловік убитий. Хитромудрий план злочинців закінчився повним успіхом. Чоловіка очевидно скинули з балкона, а звинувачення звели на дружину. Підстановка доказів обвинувачення, змусили жінку покинути столицю. Вона повинна залягти на дно, щоб знайти відповідальних за смерть чоловіка і черговий виток кризи в країні.

Нехай настали непрості часи, але жінка вірить, що новий щасливий світанок Мексики, настане зовсім скоро. Щоправда шлях до цього, буде дуже непростим і довгим. Серіал Некерована 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Педро Пабло Ібарра
В ролях: Кейт дель Кастільо, Марко Антоніо Тревіно, Джоель Кларк Еккерман, Ерендіра Ібарра, Альберто Герра, Ерік Айсер, Альваро Герреро, Аїда Лопес, Алісія Запьен, Максі Іглесіас

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress