Члени сім’ї Стюартів вели спокійне і розмірене життя, не стикаючись з неординарними вчинками. Глава сім’ї працює адвокатом, його поважають колеги і друзі, чоловік має своє коло клієнтів. Дружина Кейт піклується про дітей, прищеплюючи їм високі морально – етичні правила поведінки в суспільстві, веде домашнє господарство. Енді вважається серед однокласників відлюдним підлітком, тоді як його сестра Лорел — душа компанії і перша красуня школи. Юна особа обожнює нові знайомства, вечірки, вилазки на природу разом з друзями. Батьки хочуть для дітей гарного майбутнього, але одна обставина заважає їм жити нормально.

Лорел і Енді несподівано для себе розуміють, що їх організм здатний до мутації, наділяючи своїх володарів незвичайними здібностями. Раніше батьки цього не помічали, але в суспільстві до таких людей ставляться неоднозначно, тому бажання сім’ї приховати це обставина, стає зрозумілим. Уряд і зовсім вважає, що пересічні громадяни не повинні контактувати з надлюдьми, подібні індивіди просто тихо зникали. Серіал Обдаровані 2 сезон (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Сім’я приймає рішення відправитися в тривалу подорож, результат якого буде незвичайним. Їм зустрінеться чимало мутантів, готових боротися за право жити в суспільстві і вести повноцінне життя.

Режисер: Брайан Сінгер
В ролях: Колін Бітон, Емі Акер, Стеффан Аргус, Біллі Блер, Джейсон Бремер, Пол Карєв, Емма Дюмон, Дейл Годбольдо, Bradley K. Jones, Джессіка Лія

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress