Таємниці минулого, секрети і недомовки Антона – все це не залишає героїв. До того ж Ольга усвідомлює, що рідна сестра — Олеся готова стати на її шляху що б дістати чоловіка, подібне суперництво сплітає клубок таємниць та інтриг в ще більш щільний вузол. Коли і без того складний трикутник входить партнер Антона по бізнесу – Максим, що бажає не тільки повернути Антона у звичне русло, але і спраглий помститися невідомій жінці, з-за якої деякий час тому загинув його брат, ситуація заплутується ще більше.

Брехня, інтриги і таємничий «ляльковод» з минулого, який багато років тому зміг розлучити закохану пару, мабуть, занадто багато труднощів на шляху щасливого життя героїв. Чи зможуть вони впоратися з труднощами, зважиться Антон розповісти про свої секрети коханій жінці, чи не стане це причиною остаточного краху надій Ольги на любов і щастя?

Хто той режисер, хто завадив героям бути разом. І не Ольгу чи шукає Максим? Дивіться серіал до кінця і дізнайтеся розв’язку заплутаною мелодрами. Серіал Обман всі серії (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Анна Гресь
Актори: Анастасія Паніна, Дмитро Белякин, Вікторія Клінкова, Кирило Жандаров, Артур Ваха, Алла Масленникова, Інна Мірошниченко, Данило Мирешкин, Олег Москаленко, Віталій Салій

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress